4 Mart 2019

Nlksoft 8 Mart Kadınlar Gününe Özel Kampanya

Nlksoft 8 Mart  Kadınlar Gününe Özel Kampanya

8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada çeşitli etkinlikler eşliğinde kutlanan ve kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olduğunu gösteren özel bir gündür. Dünya Kadınlar Günü'nde kadınların ne kadar değerli oldukları bir kez daha ortaya koyacak kutlamalar gerçekleştirilir. Tarihi dönemlere bakıldığı zaman, kadınlar gerçek bir birey olmanın; siyasi , sosyal ve ekonomik anlamda eşitliğe kavuşmanın mücadelesini büyük bir azim ve kararlılıkla göstermişlerdir. Bu nedenle Dünya Kadınlar Günü de kadınlarının başarı elde ettikleri mücadeleyi simgelemektedir.
Bu başarı mücadelesine örnek olarak; "Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş. (nlksoft) Kurucu yönetim kurulu başkanımız sayın Nalan KURT’u gösterebiliriz. Üniversite okurken çalışma hayatına atıldı. Bir çok yazılım  projesinde görev aldı.  Yeni zirvelere çıkmak ve hayallerine kavuşmak için kendi işini kurmaya karar verdi ve 12 senedir bilişim sektöründe birçok projeye imza attı".
Bizde Kadın girişimcilerin kendi işlerini kurmalarını geleceğe azim ve kararlılıkla devam etmelerini sağlamak için nlksoft olarak %50 İndirim + 10 Enflasyonla Topyekün Mücadele indirimi ile kadın girişimcilere destek olmaktayız.

Nlksoft kadın girişimcilere iyi gelecek. Nlksoft işinize iyi gelecek

Paylaş: