Akıllı Kiosk Sistemleri

İŞİNİZE İYİ GELECEK AKILLI ÇÖZÜMLER!

Proje Özellikleri

İŞİNİZE İYİ GELECEK AKILLI ÇÖZÜMLER!  • Sistem, ödeme ve bilet alımı için aynı kiosk üzerinde işlem yapabilecek olup, çok yönlü olarak çalışmaktadır. 
  • Sistem, ödeme alanında sadece kiosk olarak değil mobil ve web platformlarında da aktif olarak yer alacaktır. Bu sayede tek bir alana veya platforma bağlı kalmaksızın bütün ödeme ve bilet alımı işlemleri gerçekleştirilebilecektir 
  • Sistem, ödeme mobil platformunda daha önce kayıtlı faturalar talimat olarak eklenebilecek ve tanımlanmış olan kredi kartından otomatik çekilebilecek ya da yeni bir kart kaydedilebilecek şekilde tasarlanacaktır. Bu şekilde etkileşimli bir ödeme sistemi şeklinde kullanılacaktır. 
  • Sistem, tamamen geri dönüşüme katkılı bir şekilde tasarlanacaktır. Sistem açık kullanım alanlarında güneş panelleriyle kendi enerjisini üretecek ve maliyeti azaltacaktır. Bununla birlikte yenilenebilir enerji kaynağı kullanımında da önemli bir rol oynayacaktır. 
  • Hava temizleme özelliğine de sahip olması planlanan Sistem, bu yönüyle yine yenilikçi bir yapıda olacaktır. Etrafındaki havayı temizleyerek, hizmet kalitesini arttıran ve kullanıcıların sağlığını düşünen yapısıyla marka değerini yükseltecektir.