26 Şubat 2022

Bayi Toplantımızın 2’İncisini Midyat’ta Gerçekleştirdik.(Güneydoğu Anadolu Bölgesi)

Bayi Toplantımızın 2’İncisini Midyat’ta Gerçekleştirdik.(Güneydoğu Anadolu Bölgesi)

NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş gelenekselleşen bayi toplantısının 2'incisini Midyat'ta gerçekleştirdi.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, anaokulu, nakliye, e-ticaret, toplu sms sistemleri ve e-dönüşüm çözümleri ile farklı sektörlerin yazılım ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyledi. 
Şu anda Türkiye ve Dünya’da 102 lokasyonda aktif olarak iş ortakları ile hizmet sunduklarını kaydeden Nalan Kurt, "13 yıl önce yerel bir marka olarak yola çıkan NLKSOFT'u Dünya markasına çevirmeyi başardık. 2018 Yılında iş modelimizi güncelleyerek, büyüyen müşteri ağımızı iş ortaklarımız aracılığı ile hizmet sağlayan bir iş modeline dönüştürdük. Dijitalleşme çağındayız. Artık her şey teknoloji, kodlama ve oturduğunuz yerden dünyayı yönetiyorsunuz. Böyle bir ortamda biz de uzun yıllar AR-GE yaptıktan sonra kendi yazılımlarımızla sektördeki yerimizi aldık. Gaziantep ve İstanbul’da iki ana ofisimiz var. Yerel bir marka olarak başlayıp bugün dünya markası olma yolunda ilerlemenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz" dedi.
NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. uzmanları, iş ortaklığı toplantısına katılan bayilere, Nlksoft markalı yazılımların kullanımı ile ilgili bilgiler verdi ve bayilerden gelen soruları yanıtladı. Daha sonra plaket ve sertifika törenine geçildi. Nlksoft bayileri ve NLK Bilgi Teknolojileri uzmanlarına plaket ve sertifikaları törenle verildi.
Toplantının ardından da çeşitli illerden gelen bayiler için akşam gala yemeği verildi.