Nakliye ERP Yazılımı

Nakliye Hizmetlerinizde Online Çözümler

Proje ÖzellikleriHedef kitle olarak Nakliye sektörü için geliştirilmiş, firma, muhasebe ve nakliye kayıtlarını birlikte tutabilen, internet üzerinden kullanılabilen, kapsamlı ve kolay kullanımlı bir otomasyondur. Gelişen ve değişen dünyada, Bilgi Teknolojileri’ndeki engellenemez, gelişim sonucu oluşan yoğun rekabetin yaygınlaştığı günümüzde, sektörün dinamik yapısı, pazardaki ürünlerin çeşitliliği, müşteri arzlarının artması birçok sektörde olduğu gibi nakliyede de yazılımın öneminin artmasına neden olmuştur. Bugün, kapsamlı tedarik zinciri çözümleri tasarlamak, oluşturmak ve işletmek için, işletmelerimizde kayıtlarımızı tutabilen güvenli ve uygun maliyetli programlar kullanmak iş gücümüzün ve performansımızın artmasına sebep olur. NLKSOFT Nakliye Programı bunun için tasarlanmış, hızlı, kullanışlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir otomasyondur.

 • Muhasebe&Finans

  Firmanızın tüm muhasebe ve finans ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu modül ile cari harekete girmeden ekrandakilerin borç-alacak ve bakiye bilgilerini görebilirsiniz. Cari Karta kullandığı para birimi, KDV, ödeme şekli, fiyat türü gibi değişik hesap bilgileri girebilir ve buna göre her cari için farklı işlemler yapabilirsiniz.

 • Sigorta,Kasko&Muayene Takibi

  Araçların muayene, kasko, sigorta gibi işlemlerini kaydedip takip edebilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  Gelişmiş raporlama özelliği ile tüm modüllerde listeleme, raporlama ve istatistiksel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede iş bazında performans ölçebilirsiniz.

 • Sevkiyat Takibi

  Bu Modül İle sevkiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz

 • Müşteri Bilgilendirme

  Müşterilere nakliyenin durumu, nakliyat hakkında gelişmeleri ve sonuç ile alakalı sms, bildirim ve eposta atabilirsiniz